Top

Kompleksowe usługi dla kocich opiekunów

Wizyty :
Pon - Pt : 09:00 - 19:00
Telefon :
664 973 376

Domowa hodowla kotów bengalskich Adiali*PL to piękne koty, o dzikim wyglądzie i przyjaznym charakterze, które już od dawna są częścią mojego życia. Wraz z narzeczonym - Adrianem, pozyskaliśmy koty z najlepszych hodowli polskich i zagranicznych, wystąpiliśmy na licznych międzynarodowych wystawach kotów rasowych i odnieśliśmy niejeden sukces hodowlany i wystawowy. A wspaniałe kocięta bengalskie z naszej hodowli, doskonale zsocjalizowane i nauczone zasad kociego savoir vivre, mieszkają wraz z cudownymi opiekunami w Polsce i za granicą.

Adiali*PL to hodowla, która należy do Klubu Miłośników Kotów Rasowych Felis Posnania - członka federacji felinologicznej Felis Polonia FPL, zrzeszonej w największej międzynarodowej organizacji felinologicznej FIFe.

Bengale to łagodne koty domowe w skórze dzikiego lamparta. Zwinne, aktywne, gadatliwe i wesołe. To zwierzęta, które nieustannie kręcą się wokół człowieka motywowane ogromną ciekawością świata. Wymagają dużo uwagi ze strony opiekunów, ale odwdzięczają się miłością i przywiązaniem.

Koty bengalskie zawsze z zapałem oddają się zabawie, łatwo uczą się sztuczek oraz chętnie chodzą na smyczy. Duży temperament, inteligencja i zrównoważony charakter czynią z nich wspaniałych towarzyszy dla ludzi pełnych energii, również dla dzieci, wobec których są wyjątkowo łagodne i cierpliwe.

Charakterystyczna dla bengali krótkowłosa sierść to nie tylko oryginalne umaszczenie, ale też piękny połysk oraz jedwabista miękkość. To kot, którego futerko mało linieje i nie wymaga wyjątkowej pielęgnacji.

Wszystkie kocięta z naszej hodowli w momencie zmiany domu są odrobaczone, zaszczepione, zachipowane i wykastrowane. Każdy kotek posiada książeczkę zdrowia, potwierdzenie rejestracji microchipu i rodowód FPL.
Więcej szczegółów na stronie:

Dowiedz się więcej – wejdź na: