Top

Kompleksowe usługi dla kocich opiekunów

Wizyty :
Pon - Pt : 09:00 - 19:00
Telefon :
664 973 376
Alina Fijałkowska
koci behawiorysta
zoopsycholog
pet sitter

Alina Fijałkowska

koci behawiorysta, zoopsycholog, pet sitter

Koty towarzyszyły mi od dzieciństwa, ale profesjonalnie zaczęłam zajmować się nimi, gdy wspólnie z narzeczonym założyłam hodowlę kotów bengalskich.

O potrzebach tych cudownych stworzeń uczyłam się obserwując je, czytając dziesiątki książek, korzystając z metody prób i błędów, a także wymieniając doświadczenia z wieloma hodowcami i konsultując się weterynarzami. Jako hodowca odpowiadałam też na setki pytań zadawanych przez opiekunów bengali z mojej hodowli, ale też tych właścicieli kotów, których miałam przyjemność spotkać w różnych okolicznościach, choćby na wystawach kotów rasowych.

Aby móc skutecznie i profesjonalnie pomagać zwierzakom oraz ich opiekunom, uczyć prawidłowej opieki i dbania o profilaktykę zdrowia, ukończyłam liczne kursy i szkolenia, na czele z rocznym kursem nadającym kwalifikacje behawiorysty zwierzęcego Behawiorysta – Zoopsycholog / Animal Behavior Consultant organizowanym przez Ethoplanet.

Jeśli potrzebujesz indywidualnej konsultacji behawioralnej, doradztwa żywieniowego lub profesjonalnej opieki nad kotem na czas wyjazdu zapraszam do kontaktu!

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z konsultacji behawioralnych